İdollive Kullanıcı giriş sayfası
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arıyalım

Kurumsal Site

İdol Yazılım Kurumsal Site Yönetim Paneli

kurumsalgiris.PNG

ic1.jpg
7/24 internete bağlı olan her yerden web sitenizi yönetebilir, profesyonelce sayfalar hazırlıyabilirsiniz. Xml alma ve verme özelliği ile bayilikler alabilir veya binlerce bayii nize ürünlerinizi ve tüm içeriğini 10 dakikada kendi sitelerine ekleme özelliği verebilirsiniz. Tüm dünya arama motorlarına kaydı otomatik yapabilir. Her ürün için ayrı ayrı meta tag ekleyebilirsiniz.

------------- Yönetilebilir ------------ Güncellenebilir ----------- Geliştirilebilir sisteme geçin --------------

Eğer bir web siteniz yoksa ya da mevcut web siteniz sizin ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz kalıyorsa, İdol ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler öneriyor. İdol mevcut sistemlerden farklı olarak size "Tam Bağımsızlık" sunuyor. Yani web sitenizin kontrolü tamamen sizde olacak. Yeni bir sayfa eklemek, içerik eklemek, resim eklemek, yarışmalar düzenlemek, anket ve formlar düzenlemek daha doğrusu web sitenizde bir çok ihtiyacınızı, kolay ve hızlı bir şekilde hayata geçirip, dinamik ve esnek bir web sitesine sahip olarak, rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Unutmayınki günümüzde pazarlamanın yeni trendi e-pazarlamadır, e-pazarlamanında en büyük silahları hız ve kolaylıktır.

Yapım kolaylığı : Web sitesinin tasarım sonrası yapım süresini büyük ölçüde kolaylaştırır ve kısaltır.

Güncelleme kolaylığı : Web sitenizin herkes tarafından kolay güncellenmesi için en uygun koşulları yaratır.

Büyümeye odaklı: Yeni sayfaların yaratılmasının kolaylığı herkese keyif verecek niteliktedir, web sitenizi büyütmekten, geliştirmekten, müşteri ihtiyaçlarına cevap verir duruma getirmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

web-hosting-monitor.jpg